VŠETKO PRE VAŠU STRECHU

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti strešných systémov. Poradíme vám, vypracujeme cenovú kalkuláciu a zrealizujeme dohodnuté práce.

O NÁS

Založením strešného centra INTERDACH STRECHY s.r.o sme sa rozhodli zúročiť 14 rokov praxe so strechami a montážou strešných krytín.

V dnešnej dobe nie je jednoduché rozhodnutie aký typ krytiny je pre Váš dom vhodný. Je dôležité, aby ste sa rozhodli pre vhodný typ krytiny pre Váš dom. A aj keď máte k dispozícií najlepšie materiály, bez kvalitnej a precíznej práce tesárov, klampiarov sú Vám zbytočné.

Strechy a krovy montujeme už roky, a preto Vám radi všetko vysvetlíme, poradíme, navrhneme aj zrealizujeme, čo je pre Váš domov najlepšie.

SLUŽBY ODBORNÉHO PORADENSTVA

Zabezpečujeme odborné zameranie striech na mieste realizácie a následne vypracovanie cenovej ponuky vrátane bezplatného poradenstva.

K výberu vhodnej krytiny pre Váš domov poskytneme vzorky rôznych typov strešných krytín , odkvapového systému, strešných fólií a doplnkov.

Zabezpečujeme klampiarsku výrobu lemoviek na požiadavku zákazníka a potrebu k strešných krytinám.

Realizujeme montáže striech na kľúč, vrátane krovu. Vieme zabezpečiť kompletnú dodávku strechy s riešením detailov krovu, krytiny a klampiarskych detailov ako celku, tak aby vám v budúcnosti nevznikali so strechou problémy.

Firma INTERDACH STRECHY s.r.o zabezpečuje dopravu tovaru priamo k zákazníkovi na vopred dohodnuté miesto.

0
Rokov skúseností
0
Medical Experts
0
Laboratory Tests
0
Surgeries a Year